Joomla Fan Club

MyBlog Hírek Megjelent a Joomla 1.7.3

Megjelent a Joomla 1.7.3

E-mail Nyomtatás PDF
Megjelent a Joomla 1.7 legújabb biztonsági frissítése Joomla 1.7.3 verziószámmal.  Javításra került a jelszókezelési eljárása, ami magas biztonsági javításnak számít, il. egy közepes szintű biztonsági hiba.
Ezen kívül számos kisebb-nagyobb hiba került még kijavításra, ami a felhasználók és a tesztelők hibabejelentése alapján sikerült beazonosítani.
Egyúttal szeretném felhívni minden látogatónk figyelmét arra, hogy új honlapja létrehozásánál már a régi Joomla 1.5.x verziót ne válassza, mivel hamarosan a támogatása és a hozzá telepíthető bővítmények fejlesztése már nem lesz elérhető. Javaslatunk mindenképpen a Joomla 1.7 és a hozzákapcsolódó bővítmények használata, mivel a nemsokára megjelenő Joomla 1.8-ra való áttérés erről a verzióról lesz a legkönnyebb.

Joomla 1.7.3 angol teljes verzió: Joomla 1.7.3 angol teljes verzió

Joomla 1.7.0, 1.7.1 és 1.7.2 frissítése: Joomla 1.7.0. 1.7.1 1.7.2-ről Joomla 1.7.3-ra

Joomla 1.7.2 honosított verzió: Joomla 1.7.2 honosított verzió